1709/850
Bent Karlby (f. Aa 1912, d. 1998)
“Kvadrille”. Et par væglamper af plastik og metal. Udført hos Lyfa. L. 25. B. 25. D. 10,5. (2)
Stand
Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design (udskudt), 4. marts 2017
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
46 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||