2014/816
Poul Anker Bech (f. Taars 1942, d. 2009)
Landskab. Sign. Poul Anker Bech 97, 9/100. Litografi i farver. Lysmål 46×63.
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Moderne kunst og design, 31. marts 2020
Vurdering
Hammerslag
24 bud