2434/777
Poul Anker Bech (f. Taars 1942, d. 2009)
Uden titel. Sign. Poul Anker Bech 91, 33/150. Litografi i farver. Lysmål 30×44.
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Vurdering
10 bud
992085 | ||
896195 (Autobud) | ||
992085 | ||
896195 (Autobud) | ||
992085 | ||
896195 (Autobud) | ||
992085 | ||
896195 | ||
1007769 | ||
802374 |