2415/1298
Taske af bordeaux læder med gyldne beslag, justerbar skulderstrop, to rum opdelt af en lynlås lomme, to yderligere lommer og bordeaux læderfor. H. 19 x B. 24 x D. 5 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Slitage og ridser på læder. Fremstår med slitage indvendigt. Alle mål er cirkamål.
Smykker og Fashion, 10. april 2024
Vurdering
Hammerslag