2442/644
Tinos
Bordskål af bronze, yderside med stiliseret reliefdekor. Udført og stemplet hos Tinos, Bronce, Made in Denmark. H. 7,5. Diam. 22.
Brugsslitage. Nogle ridser og mærker.
Vurdering
178112 |