2443/51
Proveniens: Sælger fik anden foræret i anden halvdel af 1950'erne og har været i hendes eje indtil i dag.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Afskalninger.
Ældre malerier, møbler og varia, 21. oktober 2024
Vurdering
Hammerslag
28 bud