2049/339
Stort spejl af forgyldt træ, dekoreret med fugle og bladværk, facetslebet spejlglas. Louis XVI form, 20. årh. H. 155. B. 78.
Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 30. november 2020
Vurdering
Hammerslag
13 bud