Foto endnu ikke klar
888/​219

Russisk ampel af slebet glas med ophæng af forgyldt bronze og metal, indvendig holder til èt lys. 18. årh.s slutning. H. 70. Diam. 25.

Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: furniture@bruun-rasmussen.dk

Varia, møbler og tæpper, 18. september 2019

Vur­dering

25.000 DKK

Hammerslag

22.000 DKK