Foto endnu ikke klar
888/219
Russisk ampel af slebet glas med ophæng af forgyldt bronze og metal, indvendig holder til èt lys. 18. årh.s slutning. H. 70. Diam. 25.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: furniture@bruun-rasmussen.dk
Varia, møbler og tæpper, 18. september 2019
Vurdering
Hammerslag