2443/​828

Dansk snedkermester

Skænk af mahogni, greb af messing. Front med fire skuffer og to låger. Udført 1940'erne. H. 81. L. 180. D. 50.

To nøgler medfølger.

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker og mindre hak.

I Lyngby
Vur­dering

8.000–10.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?