2423/772
Dansk møbeldesign
To magasinholdere med stel af stål, udspændt med kanvas og ruskind. H. 38. L. 45. B. 14. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Nogle afskalninger og rustpletter.
Moderne kunst og design, 4. juni 2024
Vurdering
Hammerslag