2431/​110

Par italienske rokoko spejle af forgyldt træ og gesso, udskåret med rocailler og bladværk, hver med svungen lysarm. 18. årh. H. 70. B. 38. (2)

Brugsslitage. Ridser og mærker. Spejlfelter med misfarvinger.

Fra i Aarhus
Vur­dering

5.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

808896 3.000 DKK