2431/110
Par italienske rokoko spejle af forgyldt træ og gesso, udskåret med rocailler og bladværk, hver med svungen lysarm. 18. årh. H. 70. B. 38. (2)
Brugsslitage. Ridser og mærker. Spejlfelter med misfarvinger.
Ældre malerier, møbler og varia, 29. juli 2024
Vurdering
Hammerslag