2043/298
Lille sekretær af intarsiaindlagt frugttræ. Transitionsform, 18. årh.s slutning. H. 95. B. 91. D. 43.
Almindelige brugstegn. Restaureret. Nøgle medfølger.
Ældre malerier, møbler og varia, 19. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag
14 bud