2431/1195
Safirring af 14 kt. guld prydet med cushion-cut safir på ca. 4.82 ct. B. 12 mm. Str. 50.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Safir fremstår med lille afslag og enkelte ridser.
Smykker og Fashion, 31. juli 2024
Vurdering
Hammerslag