2148/618
Gustave Singier (f. 1909, d. 1984)
Tre kompositioner fra “Blason du corps blessé”. Sign. G. Singier 74, 13/25 og en komposition. Sign. G. Singier. Litografier i farver. Bladstørrelse hhv. 43×64 og 43×32. Uindrammede. (3)
God stand.
Moderne kunst og design, 30. november 2021
Vurdering
Hammerslag
14 bud