2125/9075
Et par store fransk kandelabre af forgyldt bronze. Rokoko form, 19. årh. H. 56. Diam. ca. 30. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Selected - Udvalgte antikviteter og dekorative objekter, 21. juni 2021
Vurdering
Hammerslag