2412/940
Kay Folsø (f. 20. årh.)
“Det er fuldbragt”. Sign. Kay Folsø 16/ 55. Udskåret træ og bark. H. 46. B. 18.
Mindre alders- og brugsslitage.
Moderne kunst og design, 19. marts 2024
Vurdering
Hammerslag