873/790
Erik A. Frandsen (f. Randers 1957)
Figurkomposition med bakker og ståltråd. Usign. Olie på lærred med applikationer. 220×190.
Malerier, grafik & fotografier, 27. september 2017
Vurdering
Hammerslag