1243/1517
Bordlampe af forgyldt metal, rigt støbt med ornamentik. 20. årh. H. inkl. montering 55,5.
Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Varia, 25. oktober 2012
Vurdering
Hammerslag