1917/612
Jockum Nordtröm (f. Stockholm 1963)
Figurkomposition. Sign. Jockum, 76/90. Litografi i farver. Bladstørrelse 56×76.
Intet at bemærke. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 23. april 2019
Vurdering
Hammerslag