2119/213
Ubekendt maler, ca. 1900
Høstarbejdere i marken. Sign. S. J. Olie på lærred. 25×41.
Enkelte minimale retoucheringer og enkelte minimale afskalninger. Behov for rensning.
Ældre malerier, møbler og varia, 10. maj 2021
Vurdering
Hammerslag