2045/527
Iris Bendt Hedal (f. 1986)
“Den vender altid tilbage.” Sign. på bagsiden. Olie på lærred. 100×100. Uindrammet.
Minimale håndteringsmærker.
Moderne kunst og design, 3. november 2020
Vurdering
Hammerslag