1921/156
Orientalsk tæppe i Samarkand design. 21. årh.(aldrig anvendt). 284×208.(2649)
Dette emne handles i fuldmoms
Ældre malerier og møbler, 20. maj 2019
Vurdering
Hammerslag
16 bud