2427/507
Svensk design
Fire udendørsvæglamper af patineret kobber. To lamper med skærme af ravfarvet glas. To lamper med forskellig formet glart glas. Udført og mærket hos Gnosjö Konstsmide. H. 28/30. L. 28/25. (4)
Almindelig brugsslitage. Ridser og mærker. Mindre hak/afslag på nederste kant af skærme. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Vurdering
Hammerslag
874124 | ||
970848 | ||
1065276 |