2427/​507

Svensk design

Fire udendørsvæglamper af patineret kobber. To lamper med skærme af ravfarvet glas. To lamper med forskellig formet glart glas. Udført og mærket hos Gnosjö Konstsmide. H. 28/30. L. 28/25. (4)

Almindelig brugsslitage. Ridser og mærker. Mindre hak/afslag på nederste kant af skærme. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Fra i Lyngby
Vur­dering

4.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

1065276 2.000 DKK