2048/878
Dansk design
Et sæt på 16 dækketallerkener af teak. Udført og stemplet hos Wiggers og ESA. Diam. 27,5–28. (16)
Brugsslitage. Nogle ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 24. november 2020
Vurdering
Hammerslag