2115/​27

To hyacintglas i blåt og mangan glas. Conradsminde, 19. årh. H. 20,5 og 23 cm. (2)

Almindelig brugsslitage.

Ældre malerier, møbler og varia, 12. april 2021

Vur­dering

4.000 kr.

Hammerslag

7.500 kr.

28 bud

7.500 kr.
(Autobud) 7.000 kr.
6.500 kr.
6.000 kr.
(Autobud) 5.500 kr.
5.500 kr.
(Autobud) 5.000 kr.
5.000 kr.
4.600 kr.
(Autobud) 4.400 kr.
4.400 kr.
4.200 kr.
(Autobud) 4.000 kr.
4.000 kr.
3.800 kr.
(Autobud) 3.600 kr.
3.400 kr.
3.200 kr.
(Autobud) 3.000 kr.
3.000 kr.
2.600 kr.
(Autobud) 2.500 kr.
2.500 kr.
(Autobud) 2.400 kr.
2.300 kr.
(Autobud) 2.200 kr.
2.100 kr.
2.000 kr.