2115/27
To hyacintglas i blåt og mangan glas. Conradsminde, 19. årh. H. 20,5 og 23 cm. (2)
Almindelig brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 12. april 2021
Vurdering
Hammerslag
28 bud