1847/1507
"Musselmalet riflet'' to fade af porcelæn, dekoreret i underglasur blå. Det ene modelnummer 388. 19.-20. årh. Royal Copenhagen. L. 31,5 og 45 cm. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Varia, 22. november 2018
Vurdering
Hammerslag
19 bud