2421/89
Ovalt spejl i ramme af forgyldt træ, dekoreret med sløjfer og bånd. Louis XVI form, 19. årh. H. 98. B. 70.
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 20. maj 2024
Vurdering
Hammerslag