1950/267
Franz Iffland (f. Berlin 1862, d. 1935)
Figur af patineret bronze i form af pige på stol. Sign. H. 22 cm.
Ældre malerier, møbler og varia, 9. december 2019
Vurdering
Hammerslag
10 bud