2124/7549
Julie Nord (f. København 1970)
“Red Ridinghood”. Sign. Julie Nord, 125/140. Litografi i farver. Bladstørrelse 50×68.
Dette emne handles i fuldmoms
Intet at bemærke. Undersøgt i ramme.
Samtidskunst, 15. juni 2021
Vurdering
Hammerslag
15 bud