2440/​940

Dansk møbeldesign

Dobbeltseng af teak med indbyggede natborde. 1950–60'erne. Madrasmål 202×85. H. 73. L. 210. B. 261.

Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Manglende madrasser.

I Aarhus
Vur­dering

8.000–10.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?