2048/​533

Harald Giersing (f. København 1881, d. sst. 1927)

Landskab. Usign. Olie på lærred. 47×58.

Original stand.

Moderne kunst og design, 24. november 2020

Vur­dering

10.000–15.000 DKK

Hammerslag

8.000 DKK

8.000 DKK
7.500 DKK
7.000 DKK