2119/71
Sæt på seks danske stole af delvist forgyldt elmetræ. Empireform, 20. årh.s første halvdel. (6).
Stel med beskedne brugstegn. Betræk gennemslidt og plettet.
Ældre malerier, møbler og varia, 10. maj 2021
Vurdering
Hammerslag