2141/9159
Et par Louis XVI form lampetter af forgyldt bronze, støbte med festoner, egeløv og agern, hver med tre lysarme. 20. årh. H. 54 cm. 2)
Monterede til el.
Selected, 11. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag
14 bud