2109/955
Italiensk design
Loftslampe med skærm af gulligt glas. Udført og mærket hos Micron, Italien. H. 34. Diam. 42.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Skævt ophæng. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 2. marts 2021
Vurdering
Hammerslag