2109/​955

Italiensk design

Loftslampe med skærm af gulligt glas. Udført og mærket hos Micron, Italien. H. 34. Diam. 42.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Skævt ophæng. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Moderne kunst og design, 2. marts 2021

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag