2139/801
Dansk design
Cylinderformet paraplyholder er patineret kernelæder, beslag af messing. H. 51.
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder pletter, ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 28. september 2021
Vurdering
Hammerslag
21 bud