1920/1527
Tysk pokal af glas cuppa slebet med jatsceneri med hunde, heste og klassiske figurer i skov, facetteret stilk på fod af metal. 18. årh. H. 25 cm.
Slebet med monogram med JWS, topkant skåret ned
Varia, 16. maj 2019
Vurdering
Hammerslag
20 bud