2045/173
Wilhelm Andersen (f. Assens 1867, d. København 1945)
Opstilling med blomstervase og kastanjer på et bord. Sign. Wilh. Andersen. Olie på lærred. 38×44.
Enkelte minimale afskalninger.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. november 2020
Vurdering
Hammerslag
17 bud