2043/116
Nyrokoko bordlampe af forgyldt bronze, rigt støbt med rocailler og bladværk. 19. årh. H. inkl. montering 64.
Brugsslitage. Manglende skrue til top.
Ældre malerier, møbler og varia, 19. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag
11 bud