2439/249
Marinus Nielsen (f. Læsø 1882, d. 1971)
Gårdeksteriør fra Læsø. Sign. monogram. Olie på lærred. 28×39.
In need of a light surface cleaning.
Vurdering
Hammerslag
20 bud
940166 | ||
1080811 | ||
940166 | ||
1080811 | ||
940166 | ||
1080811 | ||
940166 (Autobud) | ||
1080811 | ||
940166 (Autobud) | ||
1080811 | ||
940166 (Autobud) | ||
1080811 | ||
940166 (Autobud) | ||
1080811 | ||
940166 (Autobud) | ||
1080811 | ||
940166 (Autobud) | ||
1080811 | ||
940166 | ||
1080811 |