2115/293
Cigaræske af sølv, indvendigt beklædt med træ. København, 1936. Vægt inkl. træ ca. 1060 g. H. 6,5. L. 27. B. 17,3.
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage. Mindre buler, ridser og mærker.
Auktion
Ældre malerier, møbler og varia, 12. april 2021
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
28 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||