2427/640
Peter Brandes (f. Assens 1944)
Lekythos. Usign. Bemalet lertøj. H. 33. Dia. 10.
Almindelig patina. Herunder ridser.
Vurdering
Hammerslag
850525 | ||
138909 (Autobud) | ||
850525 | ||
138909 | ||
850525 | ||
922832 | ||
805900 | ||
922832 |