1803/623
Per Kirkeby (f. København 1938, d. sst. 2018)
Bogværk med fire kompositioner. Usign. Litografi. Bladstørrelse 45×32.
Enkelte fugtpletter.
Moderne kunst og design, 16. januar 2018
Vurdering
Hammerslag