2434/98
Konsolbord af delvist gråmalet og marmoreret træ, udskåret med bladværk og cabriole ben. 19./20. årh. H. 75. B. 120. D. 47.
Brugsslitage. Ridser og mærker.
Fra
i
Vurdering
888100 |