866/915
Tal R (f. Tel Aviv 1967)
“Miss Six”, 2002. Usign. Kuglepen på papir. Bladstørrelse 29,5×21.
Proveniens: Victoria Miro Gallery, London.
Malerier, grafik & fotografier, 28. september 2016
Vurdering
Hammerslag