12040/157
Chr. IX sekretær af nøddetræ. Front med skriveklap og fire skuffer, 19.årh.s sidste halvdel. H. 160. B. 97. D. 46.
Brugsslitage. Skriveklap buer en smule.
Kunst, antikviteter & design, 1. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag