12040/​157

Chr. IX sekretær af nøddetræ. Front med skriveklap og fire skuffer, 19.årh.s sidste halvdel. H. 160. B. 97. D. 46.

Brugsslitage. Skriveklap buer en smule.

Kunst, antikviteter & design, 1. oktober 2020

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag