2048/66
Art Noveau kvindefigur af alabast. Usigneret. 20. årh.s begyndelse. H. 52.
Enkelte små afslag.
Ældre malerier, møbler og varia, 23. november 2020
Vurdering
Hammerslag
Enkelte små afslag.