2048/​66

Art Noveau kvindefigur af alabast. Usigneret. 20. årh.s begyndelse. H. 52.

Enkelte små afslag.

Ældre malerier, møbler og varia, 23. november 2020

Vur­dering

5.000 DKK

Hammerslag