Foto endnu ikke klar
1027/616
Ubekendt maler, 19. årh.
Portræt af herre. Sign. S. K. Olie på lærred. 39×33.
Lærredet er dubleret.
Malerier, 7. juli 2010
Vurdering
Hammerslag
10 bud
(Autobud) |