2119/303
Skibsmodel af sterlingsølv. Sharjah 20. årh. H. skib 37 cm. Monteret i kasse.
Graveret på base. Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 10. maj 2021
Vurdering
Hammerslag